Jste zde

REFERENCE

Reference můžete najít na adrese http://terapie-kurzy-masaze-svobodova.sluzby.cz/kontakt nebo na Facebooku:
 
K Janě na terapie a konzultace chodím již několik měsíců opakovaně. Považuji její znalosti, zkušenosti a přístup k postupu "léčení" za výborný a hlavně za fungující. Sám mám zkušenosti s metodou EFT a chtěl jsem zkusit metodu FASTER EFT.
 
Jana spojila výhody dalších alternativních psychoterapeutických metod, které aplikuje v praxi ke klientovi. Její přirozený, otevřený a pozitivní přístup a "napojení" na klienta je velkou souhrou a dává sezení dobrou atmosféru a posun vpřed.
Svoboda mysli je jen název, ovšem v případě, kdy se aktivně zapojíte do pomoci sama sobě, zároveň pod jejím vedením terapie skutečně Svobodu mysli přináší.
 
Sám jsem se zbavil dlouhotrvajících i akutních problémů, nepříjemných stavů a pocitů nebo si alespoň výrazně zmírnil jejich vliv. Pozitivní výsledky se projevují v běžném soukromém a pracovním životě.
Vřele terapii od Jany doporučuji. Zkuste a uvidíte, či spíše ucítíte výsledky sami na sobě. Pavel Tichna
-------------------------------------------------------------------------------------
Jsem člověk, nebo snad lze dnes říct byl, který je často nespokojený. Sám se sebou, s tím co se mu děje, jaké je jeho okolí atd. Delší dobu se už zaobírám zdravým životním stylem, řeším stravu, pohyb a to vše co v nejpřirozenější podobě. Pořád jsem se ale necítil nijak zvlášť dobře a to se začalo negativně projevovat i v mém manželství.
 
K Janě jsem zašel, jelikož jsem dospěl k závěru, že je potřeba změnit něco v mé hlavě. Přečetl jsem si doposud několik knih o pozitivním myšlení, hledání smyslu života a tak podobně, ale jedna věc je si o tom číst a druhá je to začít opravdu praktikovat.
U Jany jsem si na začátku sezení dal dohromady na papír věci, které asi můžou být příčinou mojí nespokojenosti a často například nevhodného chování vůči blízkým.
 
První věc, kterou jsme řešili, byl můj vztah k otci. Věděl jsem, že mu vlastně od 15-ti let různými způsoby vyčítám to, že mě přihlásil na učiliště i přes můj nesouhlas. Tím způsobil mojí přítomnost ve škole, kam jsem cítil, že nepatřím. Většina dětí byly ty, co se hůře učily a s tím korespondovalo jejich mnohdy velmi hloupé chování. Zkrátka já mezi “blbcema“ jsem si před vnějším světem připadal taky jako blbec. Bral jsem to jako křivdu. Učil jsem se přece dobře, měl vyznamenání na základní škole, tak proč mě dal táta na učňák? U Jany jsem pochopil, jak je to jednoduché. Můj otec to neudělal schválně, aby mě poškodil. Udělal to tak, protože sám nic jiného neznal. Nikdy nechodil třeba na gympl, nebo dokonce na vysokou. Jeho samotného rodiče dali do učení, on se vyučil a celý život dělal tiskaře. Myslel si, že i pro mě je to nejlepší – jít se vyučit. U Jany jsem mu díky tomuto uvědomění si dokázal odpustit. Vymazali jsme tuto negativní emoci, která bránila jak mému sebevědomí, tak i lepšímu vztahu s otcem.
 
Další věc bylo moje často nevhodné chování k mojí ženě (nebo i matce), která mi to prostě už přestala tolerovat. Moje časté výčitky při různých příležitostech a “dělaní z ní blbce“ se jí pochopitelně dobře nesnášely. U Jany jsem si ale uvědomil, proč se tak chovám, proč to dělám. Moje nízké sebevědomí (nejsem dost dobrý, jsem blbec, apod) si léčím na těch nejbližších a nejmilovanějších tím, že dělám blbce z nich. Je to tragické a jednoduché zároveň.
 
Jednou z posledních věcí, kterou jsme řešili, bylo moje akné, které asi není to nejhorší, ale pro mě bylo dost vážné na to, abych ho musel řešit a trápit se tím. Pomocí Janiných metod jsem tyto negace o vlastní osobě dokázal opět zcela minimalizovat. Jana mi navíc doporučila knihu od Louise L. Hay – Miluj svůj život, kterou jsem jedním dechem přečetl. Kniha je ohromným důkazem toho, jak důležité je mít se rád, milovat se a být schopen odpouštět věci, které se staly v minulosti. Je absolutně zbytečné a hloupé trápit se něčím co už je pryč, co nejde změnit.
 
Všechna moudra a rozumy máme všichni v sobě, to je jistá věc. Ale bez takových lidí, jako je Jana, bychom je v sobě možná nikdy neobjevili.
 
Díky Jano a přeji Ti spousty spokojených klientů, jako jsem já. Vím, že je budeš mít. Díky Tobě jsem se hodně posunul a hlavně díky Tobě jsem schopný si dávat krok po kroku zpátky do pořádku můj rodinný život. F.
-------------------------------------------------------------------------------------
S manželem jsme měli krizi, která tuším začala asi před rokem. Manžel byl z nepřátelského a nesmysluplného zaměstnání tak otrávený, že se dlouhou dobu ke mně choval také nepřátelsky. Po různých způsobech přístupů, postojů k manželovi a snahám o řešení, jsem se v nedávné době o vše přestala snažit. Vzdala jsem snahu o změnu manžela, jelikož jsem zjistila, že já ho nezměním, nezbavím ho jedu, kterým byl rok trávený v zaměstnání. Povedlo se mi jen se zablokovat vůči němu, byla jsem na něj alergická a neměla jsem radost z jeho přítomnosti i z věcí, které dělal. Myslela jsem, že mě přestal mít rád a že už nemáme společnou cestu. Zaměřila se už jen na sebe, jelikož jsem byla vším zadušená. Když se manžel začal zase snažit, neměla jsem víru ani sílu, byla jsem k muži už jen negativní, zároveň nešťastná, že nám manželství, ve kterém máme i krásného syna, přestalo fungovat. Projevovalo se to u mě i fyzickou bolestí na hrudi. Na terapii u Jany Svobodové jsem se rozhodla zajít, jelikož jsem už nevěděla, jak se zbavit bolesti na hrudi a jak dál.  
 
Terapie mi otevřela oči, pomohla mi odblokovat se, nabrat sílu a opět sílu a víru, že to půjde dál. Např. mi otevřela oči informace, že existují různé kanály lásky. S manželem preferujeme každý jiný kanál. Zabývaly jsme se i minulostí, kdy jsem pociťovala stejné bolesti na hrudi, kdy jsem se ve vztahu blokovala. Prošly jsme dané situace, mé pocity, postoje… Pochopila jsem, že manžel mě má stále rád, uvolnila jsem blokádu na hrudi, nabrala sílu k tomu opět se začít snažit a rozumět si se svým mužem. Hodně mi terapie pomohla, a to jsem na ní byla jen jednou.  Cítím, že jí budu na tzv. dočištění potřebovat ještě.  Mile mě způsob terapie překvapil. Terapie u Jany Svobodové, její způsob práce s lidmi a emocemi, vnímáním, postoji atd. je úžasná.  Díky, že si na mě Jana udělala čas hned druhý den po tom, co jsem ji kontaktovala. Z.
-------------------------------------------------------------------------------------
Děkuji, Jani. Terapií u tebe jsi mi ukázala další stránku, jak se na věci dívat. Jak s člověkem pracovat. Nadchlo mě to. Jako např. esenciální olejíčky - nevěděla jsem o nich nic, jen z doslechu. Nepřišly mi zapotřebí, ale jakmile jsem je zkusila - hustý, mazec, radost i zdraví v jednom - každý to musí taky zažít... Je to finanční investice, ale do sebe. A to se počítá. Lidi musejí trochu přehodnotit, za co utrácet. Vidím to u sebe. Teď prostě budu peníze investovat do podobných aktivit (terapií, seminářů, kurzů) - tedy do sebe. Zuzana Procházková
-------------------------------------------------------------------------------------
Mé setkání s Janičkou
 
S metodou EFT jsem se setkala před měsícem v Praze na psychoterapii. Jenže co pak? Nejsem z Prahy, v mém okolí s touto metodou nikdo nepracuje. Takže doktor Google to jistil. Brouzdala jsem na netu a hledala, studovala, pročítala, srovnávala. A dopracovala jsem se k metodě FASTER EFT, která je "rychlejší" než klasická metoda EFT. Tak jsem hledala dál odborníka, na kterého bych se mohla obrátit. V hledáčku mi zůstala Janička Svobodová, dala jsem na intuici a ta byla správná. Janičce jsem napsala první mail. Velice rychle mi odpověděla, povzbudila mě a uklidnila, že mé strachy a úzkosti zvládneme, že doba, za kterou bych chtěla změnit svou situaci, je dostatečně dlouhá. To mě hodně povzbudilo. Domluvily jsme se a já absolvovala celkem tři terapie. Vždy to byl krok kupředu. Janička je empatiká, velice milá, hlavně se usmívá a je klidná.
 
Při první terapii jsme si povídaly o mém dětství. Musela jsem se vrátit hodně hluboko do dětství, tam začaly mé problémy, tzv. vzorce chování, které mě provází celý život. Tak jsme na tom popracovaly a už mi nevadí liknavost a nespolehlivost vedoucího, nezodpovědný přístup mého okolí, už vím, že i já mám nárok dělat chyby, myslet na sebe a ne na ostatní a za ostatní. Že já jsem na prvním místě a mám se mít ráda. Že mi má být jedno, co si myslí ostatní, že to je jejich problém apod. 
Další sezení se týkalo mé paniky, úzkosti a strachu. Už vím, že paniku zvládnu, už nemám strach, co se se mnou děje, když mě přepadne panika. Je potřeba si ujasnit, co ji spouští a na tom popracovat.
Třetí sezení bylo o strachu - z neznáma, ze změny, z práce, z lidí. A taky jsme to spolu zvládly.
Mám před sebou ještě hodně práce, úzkost i strach se objevují. Přeci jen více jak 50 let života, který jsem žila podle jiných a ne podle sebe, jen tak nezmizí. Ale už vím, že strach nemá reálný základ a úzkost se dá ťukáním zvládnout. Od Janičky mám manuál na ťukání a sama si ťukám. Věřím, že život už bude jen krásný a v pohodě.
Děkuji, Janičko. M.P.
-------------------------------------------------------------------------------------
S Kateřinou pracujeme pravidelně a odstraňujeme souvislosti a bloky z minulosti, které ji ovlivňovaly a vadily. Za rok se posunula úplně někam jinam a je úžasné pozorovat její změnu. Chodí ke mně nabitá energií, oči jí září, chlapi už jí netrápí, ale má jejich obdiv a to si zažila nejedno zklamání. Po odstranění pocitů samoty zmizela chuť se přejídat a kila šla sama dolů. Na poslední terapii jsme přišli na to, že ještě zbývá strach, mít to co, co chci a mít všechno, co chci. Potom, co jsme na to přišli, nastalo uvědomění a obrovská úleva a slyšela jsem věty: "Tý vo.., ono to fakt může být. To je nátřesk, jak prase:-)"
-------------------------------------------------------------------------------------
S paní Svobodovou jsem velice spokojen, protože mi pomohla k vážné psychické úlevě, kterou slibovala, takže jí hodnotím velmi pozitivně, a co se týče profesionality a přístupu ke mě jakožto ke klientovi, tak mohu říci, že byla prvotřídní. Na mé dotazy odpovídala přímo a vždy byla velice naslouchavá a měla se mnou dost trpělivosti, aby mi vše vysvětlila a objasnila, dokud jsem dotazované věci nepochopil. Přiznám se, že jsem byl zprvu k metodě EFT poměrně skeptický a nebyl jsem si jist, jestli to bude fungovat, ale již po několika málo sezeních mohu potvrdit, že tato metoda skutečně FUNGUJE a i přesto, že to je cesta na dlouho (nejde to hned), tak ta práce a čas za tu ( pro mě psychickou úlevu) rozhodně stojí a všem, kdo čtete tyto řádky a ještě jste neměli tu čest vyzkoušet tuto metodu jí mohu vřele doporučit. Je to jen o trpělivosti a hlavně o tom DOOPRAVDY chtít se uzdravit, či posunout. Když to myslíte vážně, účinky se zaručeně dostaví. Honza
-------------------------------------------------------------------------------------
Již po prvním sezení u p. Jany jsem se cítila mnohem lépe, klidněji a vyrovnaněji. Najednou jsem věděla, že vše zvládnu. Těším se na další setkání a vím, že se zase posunu o velký kus dopředu. Mohu vřele doporučit. To, s čím jsem léta bojovala a připadalo mi jako neřešitelné, se najednou začíná posouvat správným směrem. Renata V.
-------------------------------------------------------------------------------------
Jsem velice spokojená s terapií u paní Svobodové. Přinesla mi hodně pozitivního, klid na duši a jiný pohled na svět a lidi kolem mne.
Terapie mi pomohla hlavně zbavit se vnitřního strachu a neklidu.
Určitě se těším na další spolupráci a vřele doporučuju všem, kteří to chtějí zkusit. Júlia Lisická
-------------------------------------------------------------------------------------

Setkání s paní Svobodovou bylo velmi příjemné a přátelské. Během terapie nechodí kolem horké kaše, ale hned se orientuje na odstranění příčiny potíží. Hned při prvním sezení jsem pocítila velké uvolnění. Navíc díky ní vím, jak si mohu metodou Faster EFT a Funkčního principu pomoci od nepříjemných pocitů i sama doma. Jani, děkuji a vřele Vás doporučuji. Eva Kantová

-------------------------------------------------------------------------------------

Pani Svobodovou jsem navštívila ve velmi špatném psychickém stavu. Po jedné návštěvě jsem pocítila velkou úlevu a můj život se začal měnit k lepšímu. Začala jsem na sobě pracovat a to vše díky paní Svobodové. Miroslava Voborníková

-------------------------------------------------------------------------------------

Moje hodnoceni je na jedničku s hvězdičku. Absolutní spokojenost se vším, co jste mi nabídla. Terapie mi pomohla a chci s Vami pokračovat i nadále. Moc se na to těším. Eliška Kramarzová

-------------------------------------------------------------------------------------

Janička mi moc pomohla terapií získat sebevědomí a věřit si, že si svůj život můžu vytvořit podle svých představ. Metoda EFT mi pomohla vyčistit si a přenastavit negativní myšlenky a Reiki mi dodalo energii a sílu. Renata Hovorková

-------------------------------------------------------------------------------------

Jani, za mě vše výborné, jsem velmi spokojená s Tvými službami, ochotou, velmi příjemným a vstřícným jednáním. Doporučuji všem s problémy jak bolestí těla, tak i duše. Prostě všechno skvělé. Všem, co máte problémy se zády, bych ráda doporučila masáže u Janičky Svobodové, dříve Hozmanové. Já k ní chodím pravidelně a od té doby mám záda v super stavu a to jsem dříve měla bolesti skoro každý den a nic nepomáhalo. Jana je prostě úžasná, i díky energii, kterou mi vždy předá, od ní odcházím spokojená. Jani, díky moc a těším se na další masáže. Jana Polesná
-------------------------------------------------------------------------------------

Ahojky, už jsem ti nestihla napsat, jak jsem ti vděčná za Faster EFT. Moc mi to pomohlo a stále to ve mě doznívá, až mě z toho mrazí, co všechno jsem si tím uvědomila, a jak moc se mi ulevilo, že už nemusím být v těch šílených manipulacích a můžu hovořit v klidu a v pohodě..Opravdu to funguje..díky moc a ať se daří..pa Lada Pilařová

-------------------------------------------------------------------------------------

Úžasná metoda EFT všem vřele doporučuji, odbourá úzkosti, strach a smutek, je mi mnohem lépe, díky Jani :-))) Komentář přímo k Tobě ... neustále usměvavá a pozitivně naladěná Janička, která mi moc pomohla a pomáhá. Moc děkuji za to, že jsem se s Tebou mohla poznat. Jitka Křížová

-------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj Jani, tak jsem přemýšlela a fakt mi ta terapie od tebe pomohla. Včera jsem se s ním cítila taková uvolněná a přišlo mi to hezký. Předtím jsem měla takový odpor spíš.. Hana Švandová

-------------------------------------------------------------------------------------

Kvalitní služby za dobrou cenu, terapie mi velmi pomohla. Doporučila jsem tyto terapie kamarádce, které tato terapie též velmi pomohla. Alena Prokešová

-------------------------------------------------------------------------------------

Terapie mě zklidnila a zharmonizovala. Anděla Klímová

-------------------------------------------------------------------------------------

Jani, těším se na Vánoční poukázky, aby Tvé šikovné ručičky poznali i moji ostatní známí :-)) Těším se brzy na viděnou a také na EFT. Zuzka Procházková
-------------------------------------------------------------------------------------

Děkuji moc, Jani, za super a poctivou masáž. Cítím se skvěle, jsem plná energie a těším se na příště!!! :-) Taky mamka byla moc spokojená s masáží a s tím, jak umíš pracovat s energiema. Moc si tě chválila.  Martina Suchánková

-------------------------------------------------------------------------------------

Ahojky Jani, cítím se úplně úžasně, v podstatě mě to včerejškem přestalo zlobit, máš zlaté ručičky, moc Ti děkuji. (Klientka měla zablokovaný krk, který ji bolel.) Jitka Janůrková

-------------------------------------------------------------------------------------

Ahojky, spalo se mi úúúžasně a ráno jsem v pohodě vstávala bez obvyklého posunování budíku (ještě 5 minut...) a celý den jsem taková uvolněná a nabitá energií, kterou mi nikdo nemá šanci zkazit. Takže super. Ještě jednou moc děkuji a zas přijdu. Kateřina Hercogová

-------------------------------------------------------------------------------------

Velká spokojenost, po masáži jsem se cítila jak znovuzrozená. Anna Horká

-------------------------------------------------------------------------------------

Byla jsem u Janči na relaxační masáži a má moje nejlepší doporučení! Báječně jsem si tam odpočinula a nabrala nové síly! Ještě jednou moc děkuji. Jana Mrázová

-------------------------------------------------------------------------------------

Byla jsem velmi spokojená s masáží zad a příjemným voňavým prostředím, které na mě působilo klidným dojmem. Věra Krausová

-------------------------------------------------------------------------------------